Прототип колекції
The Goblet of the Knight

Onyko Films Awards NFT Trophy


Чому ми почали робити NFT трофеї

Ми почали міркувати про створення трофеїв для нашого фестивалю ще давно. Мабуть, відразу як його започаткували. Але все не могли знайти найбільш зручний для всіх варіант. Ми зіштовхнулися з питанням їх доставлення. Крім того, з великою кількістю проблем в разі їх пошкодження.  Потребою в постійному контролі виробництва та слідкуванням за його якістю. Виходячи зі свого особистого досвіду ми врахували те, що вже на наступний тиждень такі трофеї стають містом для збирання пилу. Навряд чи хтось з вас хто вже має трофеї часто їх переглядає. Ми - ні. Так ми прийшли до цифрового формату. Від партнерської компанії з розробки сайтів та дизайну ми дізналися про попит на NFT. Три місяці ми вивчали це питання та вирішили, що це те що ми шукали. Так перший крок було зроблено. Ми вирішили створити свої трофеї в цифровому форматі. Зробити перші у всесвіті NFT трофеї для кінофестивалів.

Як ми вибирали героя нашої NFT колекції

Ми довго вирішували яким має бути наш трофей. Хоча ми вже вирішили його робити у цифровому форматі ми все одно хотіли залишити в ньому елементи звичайних трофеїв. Ми вирішили, що це має бути вже звична для більшості статуетка, що стоять на подіумі. Ми не хотіли брати якісь культурні пам'ятки, адже фестиваль є міжнародним. Так вирішено було, що це буде якась героїчна постать. А що може влаштувати всіх - це саме постать переможця. Так, цей лицар - це саме ви. Це переможець котрий зробив свій крок та отримав цю нагороду. Звичайно цей образ є глибшим, але з вашого дозволу ми залишимо трішки таємності. Хай в вас буде над чим поміркувати роздивляючись наші NFT.

Хто герой нашої NFT колекції

Наш герой - це лицар, що робить перший крок на шляху до своєї мети. Це той хто наважився зробити перший крок. Він вірить що чудеса навколо. І ми поважаємо його за це. Сподіваємося, що він шукатиме знань та відповідей. В митці це має бути. Цей лицар - це ви. Вирушайте у свій похід, робіть перший крок, шукайте істину та здобувайте наші нагороди.

Чия була ідея створити NFT колекцію

Засновником та директором кінофестивалю є Юрій Онищенко. Кіно продюсер та режисер. Саме він вибирав образ та символізм усього, що можна побачити на наших NFT трофеях. Такі образи є не типовими для NFT спільноти, та вони - є унікальними. Що й робить їх цінними. Чимось ці образи нагадують старі комп’ютерні ігри. Що робить їх всесвіт більш магічним та чарівним. Навіть викликає таку емоцію як - ностальгія. А емоції це головне у житті. Ні речі, навіть не нагороди, а тільки емоції котрі ви отримуєте під час їх отримання, володіння, чи використання.

Що дало натхнення на створення нашої NFT колекції

Ми довгий час не знали як саме має бути зображено нашого героя. Натхнення прийшло зненацька. Хоча ми маємо розуміти що до ледачих воно не приходить. Ми багато міркували над цим питанням аналізуючи різну інформацію з різних джерел. Був звичайний сірий день. Нам допомогла кава та книга. Спочатку це був інший образ, з іншої книги. Це був образ віслюка. Враховуючи, що це могло бути образливим для когось ця ідея була відкинута. Але пригадавши іншу, схожу за духом літературу було вибрано саме цей образ. Назви книгу ми залишаємо в таємниці, принаймні поки що.

Чому ми впевнені в тому, що робимо все вірно

На початку створення трофеїв в цифровому форматі в нас ще були невеликі сумніви. Але зараз ми на всі 100% впевнені, що цей формат є оптимальним. Наш фестиваль Український та має певне відношення до Естонії. Та зараз з початком повномасштабної війни з Росією ми відчули всі привілеї саме такого формату. Кіно як і фотографія на сьогодні здебільшого теж цифрові. Тому не бачимо проблеми ц в цифрових трофеях.

Чим відрізняються наші NFT між собою

Кожна з наших NFT є унікальною. В загалі наша колекція складається зі 110-ти елементів, що входять до 15-ти груп предметів. Серед них: капелюх, кристал, очі, шкіра, рамка, плечі, фон, пояс, чоботи, браслет, бумбон, спідниця, стенд, меч, тулуб. Такі елементи мають рідкість, що впливає на формування ціни кожної. В загалі є 6-ть рівнів рідкості предметів. Ми позначаємо їх зірочками. Від 1-єї до 6-ти зірочок. Великий вплив на рідкість предметів має їх матеріал. Це бронза, срібло, золото тощо.

Чи існують в нас ще NFT колекції

Коли ми створили наші NFT трофеї ми вирішили створити ще одну спільну з ними колекцію. В цій новій колекції ми розробили унікальні обличчя для наших лицарів. Ми бачимо ці NFT як альтернативу аватарів для соціальних мереж. Наразі це доволі часте явище використовувати NFT у якості аватара. Особливо у соціальній мережі Twitter. Крім того, було анонсовано підтримку NFT в соціальній мережі Instagram. На нашу думку, це було б цікавим маркером для кіноспільноти використовувати такі NFT аватари.

Чим наші NFT цікаві для тих хто брав участь у фестивалі

NFT трофеї які ви можете придбати мають багато переваг від звичайних. Ви можете їх поширювати в своїх соціальних мережах. Вони не займають міста, не пиляться, не ламаються та вони є унікальними. Кожен з вас може вибрати свій особистий трофей на свій смак. За вашим бажанням в описі NFT трофею котрий ви виберете ми можемо вказати інформацію, про те за що, кому та за який проєкт цей NFT. Такі трофеї матимуть свою ціну й в майбутньому та становитимуться дорожчими. Адже зараз мистецтво масово переходить в цифровий простір.

Чим наші NFT цікаві для тих хто не брав участь у фестивалі

Наші NFT є унікальними та першими у своєму роді. Адже це перші NFT трофеї серед кіно фестивалів. З одного боку це робить важчим початок розбудови спільноти. Адже серед кіно виробників не всі знаються на NFT, але це робить цю колекцію вагомішою та потенційно перспективною для інвестування. Компанія Onyko Films займається кіновиробництвом з 2016-го року, а фестиваль існує з 2020 року, що говорить о значному підґрунті колекції та перспективах її розповсюдження.

Що можна робити з власним NFT

Всі NFT трофеї - унікальні. Та їх кількість лімітована. У зв’язку з чим їх вартість буде тільки рости. Але, що можна зробити з ними окрім колекціонування? Наразі соціальні мережі вже пропанують використовувати NFT як аватари для ваших сторінок. Насамперед це - Twitter. Крім того, було анонсовано підтримку NFT в соціальній мережі Instagram. Ще цікавим способом є використовувати малюнки з NFT у якості принтів. Наприклад, замовити унікальну футболку із зображенням малюнку вашого NFT. Можна зробити принт на чохол для телефону тощо. Ну і звичайно поширювати їх у соціальних мережах.

Чому ми перестали дарувати NFT

Наш кінофестиваль не має великих надходжень. Всі кошти отримані від участі у фестивалю витрачаються на його менеджмент. Тому, з того часу як всі переводи NFT в ETH на відомих нам блокчейнах стали платними в нас немає можливості передавати їх вільно. Наразі в будь-якому випадку всі переможці та номінанти фестивалю мають платити що найменш мінімальну ціну, котру можна встановити на продаж NFT. В нас немає мети стягувати такі платежі з наших переможців, але наразі це єдина для нас технічна можливість.
Малюнки містять 110 змінних елементів. Ці елементи мають рідкість, що впливає на формування ціни кожної ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (шість рівнів предметів)
Формула:
Сума рівнів всіх елементів поділена на їх кількість та помножена на 0.03ETH.
Елементи 6-го рівня не рахуються. По завершенню рахунку, отримана сума помножується на 2 стільки разів, скільки елементів 6-го ступеня.
Капелюх:
Капелюх, Капелюх із зеленим бумбоном, Капелюх зі Світлим зеленим бумбоном, Капелюх із бронзовим бумбоном, Капелюх із зеленим бумбоном, Капелюх із вушками, Капелюх з ріжками ⭐️
Капелюх зі сріблястим бумбоном ⭐️⭐️
Капелюх із золотим бумбоном, капелюх з блакитною зіркою ⭐️⭐️⭐️
Капелюх Golden Star ⭐️⭐️⭐️⭐️
Кристал:
Синій, фіолетовий, світло-зелений ⭐️
Жовтий, червоний ⭐️⭐️
Очі:
Очі, окуляри, маска ⭐️
Червона маска ⭐️⭐️
Золота маска ⭐️⭐️⭐️
Шкіра:
Білий, темний ⭐️
Світло-зелений ⭐️⭐️
Зелений ⭐️⭐️⭐️
Зелений із сережками ⭐️⭐️⭐️⭐️
Рамка:
Світло-блакитна, блакитна, бірюзова, зелена, гірчична, фіолетова, бронзова ⭐️
Срібна ⭐️⭐️⭐️
Золота, червона ⭐️⭐️⭐️⭐️
Плечі:
Плечі ⭐️
Плечі з золотими ґудзиками ⭐️⭐️⭐️
Плечі із золотим ланцюжком ⭐️⭐️⭐️⭐️
Плечі із золотим ланцюжком і півмісяцем ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Плечі з крилами ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Фон:
День гір, Захід сонця в горах, Вулиця, Печера ⭐️
День гір плюс око, Захід гір плюс око ⭐️⭐️⭐️
Храм ⭐️⭐️⭐️⭐️
Піраміди та промінь ніч, Піраміди та промінь день, Космічний корабель ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
Пояс:
Пояс, Пояс бронзові ґудзики ⭐️
Срібні ґудзик Пояс ⭐️⭐️
Пояс із золотими ґудзиками ⭐️⭐️⭐️
Золотий пояс ⭐️⭐️⭐️⭐️
Чоботи:
Черевики ⭐️
Срібні чоботи ⭐️⭐️
Золоті ґудзики Чоботи ⭐️⭐️⭐️
Золоті чоботи ⭐️⭐️⭐️⭐️
Черевики Гермес ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Браслет:
Браслет, Бронзові ґудзики Браслет ⭐️
Браслет на сріблястих ґудзиках ⭐️⭐️
Браслет із золотими ґудзиками ⭐️⭐️⭐️
Золотий браслет ⭐️⭐️⭐️⭐️
Бумбон:
Зелений, світло-зелений, бронзовий ⭐️
Синій, Блакитний Півмісяць, Срібло ⭐️⭐️
Золотий, Золота Зірка, Блакитна Зірка ⭐️⭐️⭐️
Золотий Півмісяць ⭐️⭐️⭐️⭐️
Спідниця:
Спідниця ⭐️
Спідниця з бронзовим ланцюжком, спідниця зі срібним ланцюжком ⭐️⭐️
Спідниця із золотим ланцюжком ⭐️⭐️⭐️
Спідниця з довгим золотим ланцюжком ⭐️⭐️⭐️⭐️
Стенд:
Світло-сіра колона, сіра колона, помаранчева колона, колона з підставкою, пень, камінь ⭐️
Горщик Лепрекона, пень у полум'ї ⭐️⭐️
Жучок, бочка ⭐️⭐️⭐️
Меч:
Бронза ⭐️
Срібний, блакитний ⭐️⭐️
Блакитний Гермес, Золота вода, Золотий, Темний ⭐️⭐️⭐️
Золотий вогонь ⭐️⭐️⭐️⭐️
Темний Гермес ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Золотий Гермес ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Тулуб:
Зелений, світло-зелений ⭐️
Світло-зелений плюс захист ⭐️⭐️⭐️
Світло-зелений плюс синій захист ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Світло-зелений плюс синій захист та налокітники ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
THE GOBLET OF THE KNIGHT
THE GOBLET OF THE KNIGHT
THE GOBLET OF THE KNIGHT
THE GOBLET OF THE KNIGHT
THE GOBLET OF THE KNIGHT
THE GOBLET OF THE KNIGHT
THE GOBLET OF THE KNIGHT
THE GOBLET OF THE KNIGHT
Які ключові терміни потрібно знати у NFT і Web3?
Список ключових термінів, які використовуються в просторі NFT, і його корисно переглянути, перш ніж почати.
Незамінні токени (NFT) — це унікальні цифрові елементи, які володіють керованим блокчейном. Приклади NFT включають цифрове мистецтво, предмети колекціонування, предмети віртуальної реальності, крипто-доменні імена, записи власності на фізичні активи тощо.
Блокчейн – це цифровий розподілений реєстр, який полегшує процес запису транзакцій та інформації в мережі. Ви можете сприймати це як децентралізовану або розподілену базу даних. OpenSea підтримує такі блокчейни: Ethereum, Klatyn, Polygon.
Ethereum / ETH – Ethereum – це блокчейн, а ETH – це валюта, яка використовується для здійснення транзакцій на блокчейні Ethereum.
Комісія за газ. Сприймайте комісію за газ як витрати на трансакцію блокчейну Ethereum. OpenSea не має права на встановлення плати за газ – вони визначаються пропозицією/попитом у мережі (блокчейн). Крипто гаманець – криптовалютний гаманець — це програма або апаратний пристрій, який дозволяє особам зберігати та отримувати цифрові елементи, такі як криптовалюта та NFT.
Адреса гаманця – також відомий як ваш «відкритий ключ». Адреса вашого гаманця унікальна. Це адреса, яку люди використовуватимуть, коли надсилають криптовалюту або NFT. Ваші NFT і криптовалюта не живуть у вашому гаманці — вони існують у блокчейні під адресою вашого гаманця. Ваш програмний або апаратний гаманець містить лише ключ до цієї адреси. В Ethereum ваша адреса починається з «0x». Ви також можете використовувати домен ENS.
ENS – Служба імен Ethereum (ENS) – це система доменних імен, заснована на блокчейні Ethereum. Домени ENS розраховуються на адреси гаманців, тобто ви можете надсилати на них NFT та криптовалюту.
Приватний ключ – рядок чисел (часто довжиною 256 символів), який представляє ваш підпис для авторизації транзакцій у блокчейні. Початкова фраза — це список слів (зазвичай становить від 12 до 24 слів), які можна використовувати для відновлення крипто, якщо ви забудете свій пароль або втратите доступ до свого гаманця. Не зберігайте початкову фразу в онлайн-сервісі хмарного сховища і ніколи не діліться нею ні з ким.
Колекція – це сукупність робіт, як-от магазин чи галерея.
The Knight`s Face
NFT колекція, що являє собою продовження тематики THE GOBLET OF THE KNIGHT колекції.
Вона складається з колекції аватарок лицарів.