Це новий проєкт від OnykoFilms.

Він являє собою квінтесенцію нашої попередньої роботи.

BigFish - відео блог, що ставить за свою мету розвиток україномовного контенту.

Цілі BigFish: популяризація української культури та формування позитивного іміджу України; фіксація та дослідження наявних та потенційних проблем в українській культурі; рішення досліджуваної проблематики.

Під час щотижневих випусків ми спілкуємося з фахівцями в різних галузях української культури та не тільки.

Ми виявляємо сучасні проблеми та шляхи їх вирішення. Маючи достатньо матеріалу, методом комбінування різних випусків зі спільним напрямком, ми робимо розгорнені інтернет-передачі на цю тему.

Такий контент міститиме в собі аналіз сьогочасного стану ситуації в вибраній галузі, розкриття проблематики та аналіз шляхів її вирішення.


Контент щотижневих випусків та вибір спікерів засновано на інтересах сучасних українців, а контент інтернет-передач має неймовірно важливе соціальне значення для суспільства. 

Такий комплексний підхід, від збору даних, їх аналізу, виявлення проблем, шляху їх вирішення та подальше запровадження необхідних заходів згідно з вище зазначеним, робить цей проєкт унікальним.

Контент щотижневих випусків відео блогу BigFish особливо буде цікавим для людей, котрі зацікавлені в українському контенті та українській культурі.

Контент передач, розроблених на підґрунті отриманої інформації, буде корисною для громадських організацій та державних органів, діяльність котрих повʼязана з розвитком культури в країні та за її межами (особливо серед країн партнерів). 

Контент BigFish зацікавить українську національну спільноту поза межами української етнічної території, яка почуває духовний зв'язок з Україною.


СОЦЕАЛЬНІ МЕРЕЖІ BIGFISH
Контакти
BigFish

Інформація

аналіз

проблематика

вирішення

Партнери BigFish: